Wedstrijdkalender

Wedstrijdschema voorlopig 2017-2018 (versie 2)
Wedstrijdkalender-2016-2017.pdf
ZC-2016 Programma 17-7-2016
ZC-2017-programma

Welke trainer/coach bij welke wedstrijd?!

competitie; Wouter, Ineke, René
minioren/swimkick; Antoinette, Dick
minioren/junioren; Nico, Antoinette of Dick
Lac; Wouter en eventueel Nico

Voorlopig V2 2017-2018 Organisatie Waar Aanvang Inzwemmen
za 16-09-2017  Minioren/Junioren #1 Warande  Oosterhout 14.00 13.30
zo 24-09-2017 Zuidelijke cirkel Masters SWNZ Schijndel 14.00 13.30
zo 01-10-2017  Competitie #1 BZV Den Bosch  
za 07-10-2017  Swimkick/Minioren + SEN #1 ZVDO Andel 15.00 14.30
zo 05-11-2017  Zuidelijke cirkel Masters Njord Veldhoven 10.15 09.45
za 11-11-2017 Regio kampioenschappen KB
za 18-11-2017 Regio kampioenschappen KB
za 25-11-2017  Meerkamp SBC 2000 Breda
za 02-12-2017  Zuidelijke cirkel Masters PSV Eindhoven 14.00 13.25
za 09-12-2017  Minioren/Junioren #2 Den Doorn Andel 15.00 14.30
za 16-12-2017 Clubkampioenschappen Den Doorn/BBZ Andel 15.00 14.30
zo 14-01-2018  Competitie #2 Dio Etten-Leur
18 tm 21-01-2018 ONK Masters KB
za 27-01-2018  Swimkick/Minioren+ SEN #2 Warande  Oosterhout 14.00 13.30
zo 04-02-2018  Competitie #3 Hieronymus Roosendaal  
za 24-02-2018  Minioren/Junioren #3 BBZ Andel 15.00 14.30
za 10-03-2018  Swimkick/Minioren + SEN #3 Bijtelskil Andel 15.00 14.30
zo 18-03-2018  Competitie #4 Hieronymus Roosendaal
zo 22-04-2018  Competitie #5 Dokkelaars Tilburg
03 tm 06-05-2018 ONK Masters LB
za 26-05-2018 Regio kampioenschappen LB
za 02-06-2018 Regio kampioenschappen LB
 Voorlopig!!  2017 – 2018 Organisatie Waar Aanvang Inzwemmen
za 16-09-2017  Minioren/Junioren #1 Warande Oosterhout 14.00 13.30
zo 24-09-2017 Zuidelijke cirkel Masters SWNZ Schijndel 14.00 13.30
zo 01-10-2017 Competitie #1 Den Doorn Andel nog in onderhandeling KNZB
za 07-10-2017 Swimkick/Minioren + SEN #1 BBZ Andel 15.00 14.30
zo 05-11-2017 Zuidelijke cirkel Masters Njord Veldhoven 10.15 09.45
za 11-11-2017 Regio kampioenschappen KB
za 18-11-2017 Regio kampioenschappen KB
za 25-11-2017 Meerkamp SBC 2000 Breda
za 02-12-2017 Zuidelijke cirkel Masters PSV Eindhoven 14.00 13.25
za 09-12-2017 Minioren/Junioren #2 ZVDO Andel 15.00 14.30
za 16-12-2017 Clubkampioenschappen Den Doorn/BBZ Andel 15.00 14.30
zo 14-01-2018 Competitie #2 Dio Etten-Leur
18 tm 21-01-2018 ONK Masters KB
za 27-01-2018 Swimkick/Minioren+ SEN #2 Warande Oosterhout 14.00 13.30
zo 04-02-2018 Competitie #3 Den Doorn Andel nog in onderhandeling KNZB
za 24-02-2018 Minioren/Junioren #3 Den Doorn Andel 15.00 14.30
za 10-03-2018 Swimkick/Minioren + SEN #3 Bijtelskil Andel 15.00 14.30
zo 18-03-2018 Competitie #4 Hieronymus Roosendaal
zo 22-04-2018 Competitie #5 Hieronymus Roosendaal
03 tm 06-05-2018 ONK Masters LB
za 26-05-2018 Regio kampioenschappen LB
za 02-06-2018 Regio kampioenschappen LB
2016/2017 Organisatie Plaats Aanvang Inzwemmen Officials
SEPTEMBER
ZA 17 3-kamp deel 1 ZVDO Andel 15.00 15.00 3
OKTOBER
ZO 2 COMPETITIE DEEL 1 3
ZA 15 Swimkick/Minioren wedstrijd 1 Den Doorn Andel 15.00 14.30 kop + 3
ZA 29 LAC Roosendaal
NOVEMBER
ZO 13 COMPETITIE DEEL 2 Den Doorn Andel 15.00 14.30 3 (kop KNZB)
ZO 20 Regio minioren clubmeet
ZA 26 3-kamp deel 2 SBC Breda 3
DECEMBER
ZA 3 LAC Terneuzen
ZA 17 Swimkick/Minioren wedstrijd 2 ZVDO Andel 15.00 14.30 3
JANUARI
ZA 7 REGIO WINTER KAMP.
ZO 8 REGIO WINTER KAMP.
ZA 14 REGIO WINTER KAMP.
ZO 15 REGIO WINTER KAMP.
ZA 21 ONMK / Minioren wedstrijd 3 Bijtelskil Andel 15.00 14.30 3
ZO 22 ONMK
FEBRUARI
ZA 4 3-kamp deel 3 Den Doorn Andel 15.00 14.30 kop + 3
ZO 12 COMPETITIE DEEL 3 Nautilus Veghel 3
ZA 18 LAC (VERVALLEN) Oosterhout
MAART
ZO 12 COMPETITIE DEEL 4 Aegir Eindhoven 3
ZO 19 LAC (ipv 18 feb) 50m bad Warande Oosterhout
 ZA 25  Clubkampioenschappen  Den Doorn  Andel  allen
APRIL
ZA 8 Minioren wedstrijd 4 BBZ Sliedrecht 3
ZO 23 OWKW ntb 1 a 2
ZA 29 LAC Breda
MEI
ZA 5 ONMK
ZO 6 ONMK
ZA 20 REGIO ZOMER KAMP.
ZO 21 REGIO ZOMER KAMP.
ZA 27 REGIO ZOMER KAMP.
ZO 28 REGIO ZOMER KAMP.
JUNI
ZO 4 OWKW ntb
ZA 10 REGIO MINIOREN FINALES
ZO 11 REGIO MINIOREN FINALES

 

 

2015-2016 Wedstrijd Organisatie Plaats Inzwemmen Aanvang  
September            
zo 20-9-15 OWKW Hieronymus Roosendaal 13.00 13.30
za 26-9-15 Jeugd 4-kamp ZVDO Andel 14.30 15.00
zo 27-9-15 Zuidelijk Cirkel Old Dutch Breda 13.30 14.00
Oktober
zo 4-10-15 Competitie Deel 1 Den Doorn Andel 14.30 15.00
zo 18-10-15 OWKW Dio Etten-Leur 15.15 15.45
za 32-10-15  3-kamp  Den Doorn  Gorinchem
 
November
zo 8-11-15 Zuidelijke Cirkel SBC2000 Breda 13.30 14.00
zo 15-11-15 Competitie Deel 2 Aquamigos Vlijmen 14.45 15.15
za 21-11-15 3-kamp SBC2000 Breda
za 28-11-15 Regionale SprintKampioenschappen
zo 29-11-15 Regionale SprintKampioenschappen
December
za 12-12-15 Zuidelijke Cirkel PSV masters Eindhoven 13.30 14.00
zo 13-12-15 OWKW Warande Oosterhout 13.30 14.00
Januari
za 9-1-16 Regionale kampioenschappen KB
zo 10-1-16 Regionale kampioenschappen KB
zo 17-1-16 Competitie Deel 3 Nautilus Veghel 13.30 14.00
za 23-1-16 NK masters De Geul  Papendrecht
zo 24-1-16 NK masters De Geul  Papendrecht
za 30-1-16 Jeugd 4-kamp Bijtelskil Andel 14.30 15.00
Februari
za 20-2-16 Jeugd 4-kamp Den Doorn Andel 14.30 15.00
zo 28-2-16 OWKW De Krabben Bergen op Zoom 16.00 16.30
Maart
zo 6-3-16 Competitie Deel 4 Eagir Eindhoven 13.00 13.30
za 12-3-16 Jeugd 4-kamp BBZ Gorinchem 13.00 13.30
za 26-3-16 3-kamp ZVDO Andel 14.30 15.00
April
zo 10-4-16 OWKW Den Doorn Andel 14.30 15.00
za 9-4-16 Clubkampioenschappen Den Doorn Andel 14.30 15.00
zo 17-4-16 Competitie Deel 5 Aquamigos Vlijmen 14.45 15.15
Mei
za 7-5-16 NK masters LB
zo 8-5-16 NK masters LB
za 28-5-16 Regionale kampioenschappen LB / EK masters
zo 29-5-16 Regionale kampioenschappen LB / EK masters
Juni
za 4-6-16 Regionale kampioenschappen LB
zo 5-6-16 Regionale kampioenschappen LB

 

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *